Jak výkup probíhá

Odkoupíme Vaš spoluvlastnický podíl rychle, jednoduše a bez starostí.

Odkup provádíme dvěma způsoby

A

na dálku bez nutnosti osobního setkání. Sdělíme Vám dopředu veškeré informace a pošleme kupní smlouvu, abyste si ji mohli v klidu prostudovat. Poté postačí ověřit podpis na poště a smlouvu nám poslat. Kupní cenu jsme schopni vyplatit ihned , jakmile nám smlouva od Vás dorazí.

B

za Vámi přijedeme a vše vyřešíme pohodlně na místě. Kupní cenu jsme schopni vyplatit ihned při podpisu smlouvy.

Veškerou administrativu zajišťujeme za Vás. Podpisem smlouvy necháváte již veškeré starosti na nás. Hradíme veškeré náklady. Jednáme slušně, rychle a profesionálně.

KUPNÍ CENU JSME SCHOPNI VYPLATIT IHNED.

Kontaktuje nás telefonicky anebo nám napište, na všem se společně domluvíme.

Napište nám

Často kladané otázky

Proces odkupu začíná Vaší nezávaznou žádostí. Následně Váš podíl na nemovitosti/nemovitost na dálku oceníme a pošleme návrh ceny. Pokud si cenu vzájemně odsouhlasíme, máte možnost vybrat si ze dvou variant, jak k uzavření kupní smlouvy přistoupit. Buďto Vám kupní smlouvu pošleme, Vy si ji v klidu prostudujete, ověříte podpis a smlouvu nám pošlete. Anebo je zde druhá varianta, že za Vámi přijedeme, na místě si společně smlouvu projdeme a vyřešíme vše pohodlně na místě. Kupní cenu jsme schopni hradit ihned, nebo ji zasíláme na Vámi přidělený bankovní účet. Vše závisí na tom, jak se společně domluvíme..

Peníze můžete obdržet ihned na místě, nebo až po zápisu změn v katastru nemovitostí. Vše záleží na naší dohodě.

Vykupujeme nemovitosti / podíly na nemovitostech všech typů - bytové domy, byty, rodinné domy, rekreační objekty aj.

Nemusíte. Ocenění probíhá nejčastěji na dálku a je bezplatné. U nás na ocenění nečekáte. Vše jsme schopni ocenit prakticky obratem.

Tyto skutečnosti nám zpravidla nevadí a nejsou překážkou k odkupu podílu. Vše posuzujeme individuálně a navrhneme vždy řešení.

Nabízíme rychlý, bezpečný a profesionální odkup, což ve výsledku znamená, že Vaše situace je vyřešená prakticky ihned a starosti již necháváte plně na nás. Nečekáte tedy například 6 měsíců, nebo 1 rok, nežli nemovitost prodáte. Nepodstupujete opakovaná a nekončící jednání, které pro Vás mnohdy nekončí s úspěchem. Nehledě na skutečnost, že kupříkladu podíl na nemovitosti je velmi specifická záležitost, jehož prodej může trvat i roky. Disponujeme silným finančním zázemím, na základě čehož máme zcela jiné možnosti, které nám umožňují vytvořit pro Vás atraktivní nabídku. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami.

Je-li součástí smlouvy i předání nemovitosti. Potom nemusíte připravovat vůbec nic, cokoliv vyklízet, ani jakkoliv s nemovitostí dále nakládat. Vše, pokud lze, nám předáte tak, jak je.